English versionFacebook

Aktualności

FacebookŚledź Półmaraton Henrykowski na Facebooku! >>

Wyłączny organizator Półmaratonu Henrykowskiego
27-09-2016
Gmina Ziębice informuje, że jest wyłącznym organizatorem Półmaratonu Henrykowskiego, który odbywa się w sierpniu każdego roku.
Najbliższa edycja biegu odbędzie się 12 sierpnia 2017 r. Zapisy rozpoczną się 1 stycznia 2017 r.
Informacje na temat Półmaratonu Henrykowskiego są publikowane wyłącznie na stronie www.polmaraton-henrykowski.pl oraz na fanpage’u biegu: www.facebook.com/JedynyTakiBieg.

Zobacz zdjęcia z piątej edycji Półmaratonu Henrykowskiego!
29-08-2016
Dostępne są już oficjalne zdjęcia z V edycji Półmaratonu Henrykowskiego:
- strefa startu i trasa – fot. Monika Gołębiowska: http://bit.ly/2cywuvn
- strefa mety – fot. Beata Rak: http://bit.ly/2dojYor

V Półmaraton Henrykowski w mediach
20-08-2016
V Półmaraton Henrykowski był szeroko opisywany w mediach. Relacje z tego jedynego takiego wydarzenia biegowego można przeczytać m.in. na stronach Gazety Wrocławskiej, w portalu MaratonyPolskie.pl, na stronie Festiwalu Biegowego, w Expressie Miejskim, na stronie Doba.pl, a także w wielu innych portalach internetowych i prasie drukowanej. Zapraszamy do lektury!

Szczęśliwy trzynasty w Henrykowie
13-08-2016
1:17:19 – po takim czasie na metę wbiegł Andrii Starzysnkyi – najszybszy uczestnik, a niespełna 10 minut po nim – Swetlana Olinyk – najszybsza uczestniczka SGB GBS Bank w Strzelinie V Półmaratonu Henrykowskiego, który odbył się 13 sierpnia 2016 r. w historycznym Henrykowie w gminie Ziębice.
Czytaj więcej >>

Sprawdź wyniki V edycji Półmaratonu Henrykowskiego
13-08-2016
Wyniki uczestników SGB GBS Bank w Strzelinie V Półmaratonu Henrykowskiego dostępne są tutaj >>

Dodatkowe nagrody czekają
12-08-2016
Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy wezmą udział w jutrzejszym biegu. Wśród uczestników zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody w tym... zmywarka firmy Electrolux :) Do zobaczenia w Henrykowie!

Koniec zapisów online
02-08-2016
Zapisy online zostały zakończone wynikiem nieco ponad 400 osób. Dzisiejszy dzień jest ostatnim, kiedy można opłacić wpisowe w promocyjnej cenie - 50 zł. Od jutra kwota ta wyniesie 100 zł i będzie ją można uiścić wyłącznie w dniu biegu (13 sierpnia) w Biurze Zapisów w Henrykowie (w strefie startu).

Promocja trwa!
26-07-2016
Kto się jeszcze nie zapisał - najwyższa pora to zrobić :) Tym bardziej, że do końca lipca przedłużamy promocję, w ramach której wpisowe wynosi tylko 50 zł. W dniu zawodów będzie to już 100... Informacje o zapisach >>

PROMOCJA: Niższe wpisowe!
15-07-2016
Tylko do piątku, 22 lipca, za udział w Półmaratonie Henrykowskim zapłacisz tylko 50 zł! Zapisy >>

SGB GBS Bank w Strzelinie - sponsorem tytularnym Półmaratonu Henrykowskiego
14-07-2016
SGB Gospodarczy Bank w Strzelinie jest sponsorem generalnym V Półmaratonu Henrykowskiego. Tym samym tegoroczna edycja biegu przyjmuje nazwę SGB GBS Bank w Strzelinie Półmaraton Henrykowski. Więcej o działalności Banku: www.gbsstrzelin.pl

Uwaga! PROMOCJA!
04-07-2016
Od 1 lipca wpisowe w Półmaratonie Henrykowskim powinno wynosić 80 zł, ale... nie będzie :) Zapisz się jak najszybciej i opłać startowe w wysokości 50 zł. Pospiesz się, bo czas promocji jest ograniczony do najbliższego poniedziałku, 11 lipca!

Wolontariusze poszukiwani
04-07-2016
Żaden porządny bieg nie może się obejść bez wolontariuszy. To w dużej mierze dzięki ich pracy ubiegłoroczny bieg zakończył się sukcesem. Osoby, które chciałyby pomóc w organizacji tegorocznego Półmaratonu Henrykowskiego, a zarazem zdobyć cenne doświadczenie oraz nowe znajomości, a przy tym świetnie się bawić - zapraszamy do kontaktu. Wyślijcie nam krótką informację na adres: kontakt@polmaraton-henrykowski.pl, zawierającą: imię i nazwisko, adres e-mail, nr telefonu oraz ewentualną propozycję, w czym chcielibyście nam pomóc. Mieszkańcy wsi, przez które przebiega trasa Półmaratonu lub ich okolic, mogą zgłosić swój udział bezpośrednio sołtysom. Wolontariusze, czekamy na Was!

Dojazd na Półmaraton nieco utrudniony
03-07-2016
W związku z pracami remontowymi prowadzonymi na linii kolejowej relacji Strzelin-Kamieniec Ząbkowicki w dniu odbywania się Półmaratonu Henrykowskiego wystąpią trudności z dojazdem pociągiem do Henrykowa. Pociągi z Wrocławia dojeżdżają do Strzelina, gdzie należy przesiąść się w komunikację zastępczą (autobus zapewniony przez PKP), który dowiezie pasażerów do przystanku PKS w centrum Henrykowa. Z kolei pociągi z kierunku Kłodzka dojeżdżają do Kamieńca Ząbkowickiego, a następnie komunikacja zastępcza dowozi pasażerów do Henrykowa. Prosimy uczestników Półmaratonu Henrykowskiego o uwzględnienie tych utrudnień w planowaniu czasu dotarcia na Półmaraton lub skorzystanie z bezpłatnego noclegu na terenie miejscowej szkoły, o czym pisaliśmy 2 lipca 2016 r.

Noclegi ZA DARMO dla uczestników Półmaratonu Henrykowskiego
02-07-2016
Chciałbyś wziąć udział w Półmaratonie Henrykowskim, ale musiałbyś wstać w środku nocy, aby na niego dostać? A może chciałbyś oprócz przebiegnięcia się w "Jedynym takim biegu" poczuć klimat tej historycznej miejscowości lub pozwiedzać okolicę? Mamy propozycję dla Ciebie! Przyjedź do Henrykowa dzień wcześniej i przenocuj ZA DARMO w Zespole Szkół Samorządowych. Szkoła-schronisko będzie czynna już w piątek, 12 sierpnia 2016 r., od godziny. 17.00. Co udostępnia organizator? Na terenie budynku Zespołu Szkół Samorządowych w Henrykowie (w sali gimnastycznej) dostępne będzie miejsce do rozłożenia karimaty oraz śpiworu, a także możliwość skorzystania z toalety i łazienki. Rejestracja na miejscu. Zapraszamy!

Ostatnia szansa na wpisowe za 50 zł
22-06-2016
Uwaga, uwaga! Ostatnia szansa na niższe wpisowe! Do końca czerwca wynosi ono 50 zł! Zapraszamy na stronę zapisów >>

Koszulka i ręcznik - tylko do końca czerwca
11-06-2016
Do końca czerwca możliwe jest zamówienie koszulki i/lub ręcznika V Półmaratonu Henrykowskiego z indywidualnym napisem. Koszt: 25 zł/szt. Dane do koszulki podajemy przy zapisach >>

Mikro Półmaraton Henrykowski
07-03-2016
Zachęcamy dzieci i młodzież w wieku od 4 do 15 lat do udziału w Mikro Półmaratonie Henrykowskim. Zawody odbędą się w tym samym czasie, co bieg główny, na dystansach uzależnionych od wieku uczestników.
Szczegóły w Regulaminie Mikro Półmaratonu Henrykowskiego >>

Złote biegi Maratonów Polskich
16-02-2016
Półmaraton Henrykowski 2015 zajął 22. miejsce w plebiscycie portalu MaratonyPolskie.pl w kategorii Półmaratony Kameralne. O wyniku zadecydowały głosy czytelników portalu. Dziękujemy!
Więcej na stronie organizatora plebiscytu >>

Jedyny taki bieg i jedyna taka koszulka / ręcznik!
15-02-2016
Uczestnicy V edycji Półmaratonu Henrykowskiego za jedyne 25 zł mogą zamówić spersonalizowaną koszulkę lub ręcznik. Wystarczy, że w formularzu zapisów zaznaczą odpowiednią opcję. Koszulki można zamawiać do 30 czerwca 2016 r.

Półmaraton Henrykowski 2016 – ruszają zapisy
01-01-2016
Dziś ruszają zapisy do piątej edycji Półmaratonu Henrykowskiego, która odbędzie się 13 sierpnia 2016 r. Szczegóły dotyczące udziału w biegu znajdują się w Regulaminie.
Zapisz się już teraz >>